d12cdd2ff6bd96bcdcd8fe092e8a641b

Zestaw uwydatniający krągłości

Każda kobieta chciałaby posiadać figurę seksbomby. Z jednej strony nie mieć prawie w ogóle tkanki tłuszczowej, z drugiej chwalić się okrągłymi pośladkami i obfitym biustem. Często więc dostaję pytania, czy da się schudnąć tak, żeby nie stracić biustu, albo pośladków. Okazuje się, że jest jeden sposób… 

Od jakiegoś czasu możecie śledzić profil piotreklasocki na instagramie. Wrzucam fotki z krótkim opisem, hashtagami i czasami nie mogę nadziwić się, jak zakręceni ludzie potrafią lajkować te moje wypociny. Ostatnio zdjęcie cukierków sugarfree polubiła mi strona producenta suplementów diety CURVES ENHANCING STACK. Poliglotą nie jestem, ale rozumiem, że to zestaw uwydatniający krągłości.

pobrane (2)
Suplement najwyraźniej oprócz sylwetki poprawia opaleniznę:)

Wszedłem na stronę, a tam zdjęcia Pani z monstrualnym tyłkiem i biustem, a wszystko to zbudowane dzięki zestawowi uwydatniającemu krągłości. Mało tego, można doszukać się zdjęć przed i po udowadniających pozytywny wpływ suplementów na wzrost pośladków, a wszystko to w promocyjnej cenie 179,99$ (a nie regularnej 399$)!

Może jednak mam jakieś braki w edukacji?

Przyglądam się wnikliwie składowi poszczególnych produktów, opisom ich działania i okazuje się, że cała wiedza akademicka jest o kant tyłka (jeśli uhodowanego na tym suplemencie, to kant jest pokaźny).

Sam nie wiem jak to skomentować
Sam nie wiem jak to skomentować

Okazuje się, że wystarczy na raz zjadać odżywki wspomagające wzrost masy, przyspieszające metabolizm, spalające tłuszcz i efekt murowany!

Zanim wpiszecie w Google nazwę zestawu, proszę, zapoznajcie się z artykułem Najskuteczniejszy suplement spadający tkankę tłuszczową

Uwaga panowie!

Najbardziej niepokojące jest to, że CURVES GAINER to nic innego, jak odżywka wysokobiałkowa. Co począć? Pić białko po treningu, czy nie pić? Przecież chcemy mieć duże biceps, klatę, barki i plecy, a nie jakieś CURVY na tyłku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *